Про годинники KLEYNOD

Про TM KLEYNOD

Класичні колекції годинників KLEYNOD

Колекція класичних годинників ТМ KLEYNOD розроблена для тих, хто цінує неповторність та індивідуальність в повсякденному житті. Колекція класичних годинників представлена кварцовою групою чоловічих і жіночих моделей, а також для любителів механіки - класичні чоловічі механічні годинники з автоматичним підзаводом.

 

Лімітовані колекції годинників KLEYNOD

Колекція золотих годинників KLEYNOD GOLD

У травні 2004 Київський годинниковий завод презентував перші годинники в золотих корпусах, а в 2007 році випустив повну колекцію золотих годинників «KLEYNOD GOLD». У 2010 році була розроблена і запущена у виробництво колекція жіночих золотих годинників з інкрустацією діамантами «KLEYNOD DIAMOND».

 

Колекція годинників лімітованої серії «Клейноди Незалежності»

У 2006 році до 15-ї річниці Незалежності України Київський годинниковий завод створив спеціальну лімітовану серію годинників «Клейноди Незалежності», основою оригінального дизайну яких став малий Державний Герб України. У 2011 році вийшла нова ексклюзивна лімітована серія годинників «Клейноди Незалежності», присвячена 20-й річниці Незалежності України. Завод продовжує традицію святкування чергової річниці Незалежності України розробкою нової колекційної серії годинників.

 

Колекція футбольних годиннків

Окреме місце в модельному ряді займає колекція футбольних годинників, яка створена для футбольних вболівальників та прихильників спортивного стилю життя. Оригінальний запатентований дизайн є унікальним продуктом на вітчизняному ринку. В основу дизайну покладені форма і спосіб класичного футбольного м'яча. Колекція базується на двох основних моделях - кварцовий хронограф KLEYNOD CHAMPION і класичний годинник KLEYNOD FORWARD.

 

Технічні характеристики годинників «KLEYNOD»

Всі годинники KLEYNOD оснащені виключно швейцарськими механізмами.

Механізми з автоподзаводом

У механічних годинниках з автопідзаводом ТМ KLEYNOD встановлені швейцарські механізми ЕТА калібру 2824-2 і Valanvron-24.

У кожному механізмі встановлені рубінові камені, які забезпечують точний хід годинника

Кількість рубінових каменів в механізмах ЕТА, Val.

У механізмах ЕТА, Val.калібра 2824-2 встановлено 25 рубінових каменів

Середньодобове відхилення точності ходу годинника KLEYNOD з автоподзаводом

При температурі 20 ± 5 ºС знаходиться в межах від ± 5 до ± 25 сек / добу

Тривалість роботи від повністю заведеної пружини становить

не менше 38 годин

Механізми ЕТА, Val. обладнані протиударним пристроєм осі балансу та автоматичним пристроєм підзаводу пружинного двигуна.

Кварцові механізми

У кварцових годинниках ТМ «KLEYNOD» встановлено швейцарські механізми RONDA модифікацій 705, 785, 715/732, 762, 763, 783, 1062, на 4-х, 5-ти, 7-ми рубінових каменях.

Максимальне відхилення точності ходу годинника KLEYNOD з кварцовим механізмом

Максимальне відхилення точності ходу від ± 10 до ± 15 секунд на місяць при температурі 25 ± 5 ºС.

Тривалість роботи кварцового механізму від елемента живлення в годинах KLEYNOD

Енергетична автономність елемента живлення в кварцових механізмах - 24 місяці. Номінальна напруга елемента живлення - 1,5 V.

Корпуси годинників KLEYNOD

Корпуси годинників KLEYNOD, залежно від моделі, виконані з:

  • нержавеющей стали
  • нержавеющей стали с IPG-позолотой, черным PVD-покрытием
  • золота 585 пробы

Корпуси з нержавіючої сталі - відшліфовані і взагалі не мають покриття, тобто не змінюють колір впродовж всього терміну експлуатації. Крім цього, сталеві корпуси мають гіпоалергенні властивості.

Іонне напилення (IPG - / Ion Plated Gold / або PVD) - використовується в годинниках KLEYNOD з позолоченим сталевим корпусом. При такому методі напилення взаємодія покриття з металом відбувається на молекулярному рівні (іони золота бомбардують поверхню сталі), що забезпечує надійність і цілісність покриття на тривалий термін. IPG-покриття, на відміну від гальванічного, не вимірюється в мікронах. Така позолота при правильній експлуатації годинника може триматися без істотного стирання три і більше років. На місцях зносу позолоти на сталевих корпусах сталь проявляється ледь помітною зміною кольору в світлий бік.

Корпуси золотих годинників KLEYNOD GOLD і золотих годинників з діамантами KLEYNOD DIAMOND виготовляються з білого та рожевого золота 585 проби. Для інкрустації корпусів годинників KLEYNOD використовуються кристали, оброблені за технологією Swarovski, для золотих годинників - фіаніти і діаманти.

Скло годинників KLEYNOD

У годиннику ТМ «KLEYNOD» використовують два основні типи скла: мінеральне (для моделей кварцової групи) та стійке до подряпин сапфірове (для моделей з автопідзаводом).

Фірмові ремінці та браслети KLEYNOD

Матеріалом для ремінців годинників KLEYNOD служить натуральна шкіра. На ремінцях стоять звичайні або браслетні пряжки. Для годинників KLEYNOD GOLD пряжка ремінця може бути виконана із золота.

Браслети годинників KLEYNOD складаються з цільних ланок нержавіючої сталі, яка має гіпоалергенні властивості.

Вологозахист годинників

Всі годинники ТМ «KLEYNOD» мають вологозахист 3 АТМ або ж водонепроникність 5 АТМ (для механічних моделей). Для моделей з вологозахистом 3 АТМ допускається попадання бризок води на корпус при невеликому напорі. Для водозахисних (5 АТМ) допускається короткочасне занурення у воду на незначну глибину.

Термін служби та гарантійні зобов'язання

Середній повний термін служби для кварцових годинників KLEYNOD - 10 років, для механічних - 20 років.

Гарантійний термін експлуатації для всіх годинників - 3 роки.