Про TM KLEYNOD

О часах KLEYNOD

Опис ТМ KLEYNOD

Київський годинниковий завод вперше в історії України розпочав виробництво наручних годинників під українською торговою маркою «KLEYNOD» восени 2002 року.

Назва торгової марки бере свої витоки від слова «клейнод», «клейноди» (від нім. Кlеіnоdе і польск. Klejnot-скарб, коштовність) - особливі знаки державної влади, символи влади гетьманів України. Найбільш відомими Гетьманськими клейнодами були - булава, пернач, бунчук. Клейноди символізували перемогу і славу своїх володарів, їх мудрість і особливий статус. Використовувались як регалії та прикраси під час урочистостей та свят.

На сьогоднішній день «KLEYNOD» - це ще й перша в історії торгова марка українських наручних годинників, яка виготовляється Київським годинниковим заводом на основі власних художніх і конструкторських розробок.

 

Коротка історія заводу та історія створення марки KLEYNOD

Київський годинниковий завод - перше українське підприємство, що займається серійним виробництвом годинників. Завод був заснований в 1997 році. Перші годинники, запущені у виробництво на заводі, були присвячені польоту першого космонавта незалежної України Леоніда Каденюка. Тоді ж було укладено ліцензійну угоду з 1-м Московським годинниковим заводом по збиранню наручних годинників «POLJOT».

У листопаді 2002 року вперше в історії України завод розпочав виробництво наручних годинників під українською торговою маркою «KLEYNOD».

Всі годинники «KLEYNOD» виготовляються на основі власних дизайнерських, конструкторських і технологічних розробок і створюються на базі швейцарських механізмів. Вже наступного року асортимент продукції заводу налічував близько 25 найменувань, в 2005 - більше 60, в 2007 - понад 100. На сьогоднішній день в асортиментному ряді підприємства більше 150 моделей годинників різних колекцій.

 

Основні конкурентні переваги ТМ KLEYNOD

Сьогодні бренд «КLEYNOD» завдяки високій якості продукції та авторським дизайнерським рішенням отримав визнання по всій Україні. У нашій країні працює більше 150 торгових точок, де можна придбати продукцію заводу. Крім того, існує більше 20-ти сертифікованих сервісних центрів, які проводять кваліфіковане обслуговування та ремонт годинників «KLEYNOD».

Всі годинники «KLEYNOD» створюються на базі швейцарських механізмів, і на всю продукцію дається гарантія 3 роки.

Годинники торгової марки «KLEYNOD» мають вологозахистом 3 АТМ і водонепроникність 5 АТМ.

 

Опис складального процесу

Запуск в серійне виробництво кожної з моделей годинників KLEYNOD вимагає великої і кропіткої роботи дизайнерів, технологів, конструкторів, годинникарів. Тому період створення кожної нової моделі складає 6-8 місяців.

Розробка моделі

Весь модельний ряд KLEYNOD розроблений на основі власних конструкторсько-дизайнерських розробок з використанням відібраних комплектуючих високої якості.

 

Складання моделі

Київський годинниковий завод використовує принцип складального виробництва - це принцип, який використовують 95% світових виробників годинників і тільки п'ять відсотків витримують весь технологічний ланцюжок від виробництва корпусів і механізмів до складання і продажу.

Кожна пара годинників ретельно збирається руками висококваліфікованого майстра, що дозволяє гарантувати високу якість. Ми розуміємо, що якість годинника залежить від кваліфікації майстра, тому всі майстри, що працюють на Київському годинниковому заводі, мають профільну технічну освіту, пройшли додаткове навчання на підприємстві і вже тривалий час працюють на заводі.

 

Тестування та контроль якості

З початку 2007 року підприємство ввело інноваційний чотирьохрівневий принцип технічного контролю продукції, що дозволило підняти стандарти якості до рівня швейцарських виробників.

Всі годинники KLEYNOD проходять ретельний контроль якості у відділі технічного контролю на відповідність заявленим характеристикам.