Дніпропетровська область

УВАГА: У зв'язку із закінченням договорів оренди, фірмові магазини у Дніпропетровську та Кривому Розі не будуть працювати з 01.01.15. Замовити годинник KLEYNOD з доставкою ви можете в нашому інтернет магазині або у магазинах партнерів KLEYNOD в вашому місті.

У дніпропетровському фірмовому магазині, як і у фірмових магазинах KLEYNOD в інших містах, шанувальників годинникового мистецтва очікують доповнені новинками колекції наручних годинників KLEYNOD, ексклюзивної лімітованої серії «Клейноди Незалежності», золотих годинників KLEYNOD GOLD і нова колекція 2010 золотих годинників з діамантами KLEYNOD DIAMOND.

Втілюючи заплановану стратегію розвитку фірмової торговельної мережі, 8 грудня 2011 р. Київський годинниковий завод відкрив черговий магазин у великому індустріальному місті - Кривому Розі. У центральному районі міста в торгово-розважальному комплексі «Victory Plaza» новий фірмовий магазин KLEYNOD вже чекає шанувальників годинникового мистецтва. У магазині представлені повні колекції наручних годинників KLEYNOD і доповнена новинками ексклюзивна лімітована серія «Клейноди Незалежності». Всі годинники зібрані на базі високоточних швейцарських механізмів і мають збільшений термін гарантії - 36 місяців.