Київська область

Після восьми років розвитку українського бренду годинників KLEYNOD, сталося те, чого давно чекали шанувальники вітчизняних годинників KLEYNOD.

У грудні 2010 року Київський годинниковий завод відкрив свій перший фірмовий магазин в центрі Києва, щоб ближче познайомитися зі своїм покупцем.
 
Вітчизняні годинникарі довго готувалися до цієї події, адже в такій справі потрібно врахувати всі побажання клієнта до якості і набору сервісних опцій, вибрати зручне розташування магазину і запропонувати максимальний асортимент виробів і послуг.
 
У київському магазині представлені повні колекції годинників KLEYNOD, включаючи останні новинки і моделі минулих сезонів. Крім базової колекції «Клейнодів», яка вже давно відома покупцям, вас чекають всі новинки годинникового бренду KLEYNOD.
 
У київському магазині наручних годинників ТМ KLEYNOD, вас чекає повний модельний ряд годинникового бренду TM KLEYNOD, а саме:
 
✔ Чоловічі кварцові годинники на базі швейцарських механізмів RONDA (Swiss Made) з колекції годинників KLEYNOD Quartz
✔ Жіночі кварцові годинники на базі швейцарських механізмів RONDA (Swiss Made) з колекції годинників KLEYNOD Quartz
✔ Чоловічі механічні годинники з автопідзаводом на базі швейцарських механізмів ETA (Swiss Made) і Valanvron (Swiss Made)
✔ Наручні годинники з колекції "КЛЕЙНОДИ НЕЗАЛЕЖНОСТІ" з оригінальним дизайном за мотивами малого державного герба України
✔ Унікальна колекція спортивних годинників з неповторним футбольним дизайном
✔ Чоловічі золоті годинники KLEYNOD з ексклюзивної колекції годинників у золотому корпусі KLEYNOD Gold
✔ Жіночі золоті годинники KLEYNOD з ексклюзивної колекції годинників у золотому корпусі KLEYNOD Gold
✔ Витончені жіночі золоті годинники з діамантами з ексклюзивної колекції годинників у золотому корпусі з діамантами KLEYNOD Diamond
 
 
 
 
 
 
Сервісний центр годинників TM KLEYNOD в Києві
 
 
У якісному професійному сервісному центрі, який працює на базі магазину, допоможуть правильно налаштувати щойно куплені годинник і проконсультують з будь-яких технічних питань.
 
Крім цього, будь-який покупець зможе безкоштовно замовити гравіювання задньої кришки годинника, увічнивши на ній пам'ятні слова або теплі побажання до свята.
 
Зручне розташування магазину годинників в центрі міста Києва дозволить власникам українських «клейнодів» оперативно звертатися напряму до виробника що до сервісного обслуговування та експлуатації годинників.
 
 

Фірмовий магазин наручних годинників ТМ KLEYNOD

 
Адреса: м. Київ,, вулиця Велика Васильківська, 16 (М Пл. Льва Толстого)
Телефон: (044)288-30-33; (044)288-30-40
 
Графік роботи магазину годинників KLEYNOD у Києві
 
Пн; Пт: 10:00-20:00
 
Сб: 10:00-18:00
Графік роботи сервісного центру KLEYNOD в Києві:
 
Пт: 10:00-19:00